Karavan sahibi olmak, türü ne olursa olsun, aracınız ile bir ilişki içinde olmayı gerektirir. Bu ilişki süreci içerisinde muhakkak ki, cihaz, aksesuar, donanım, tadilat ve servis ihtiyaçlarınız olacaktır.

Gündoğdu Karavan Ailesi bu süreçte yine sizlerle olmaya devam edecektir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış personeli ile tesisattan donanıma, aksesuarlardan karavan cihazları ile ilgili destek sunmaktayız.

İmal ettiğimiz karavanlarda, bayisi olduğumuz markaların, kalitesi dünyaca kabul görmüş karavan aksesuar ve cihazlarını kullanmaktayız. Bu ürünlerin garanti süreleri içerisinde, ilgili firmaların servis desteğini almak da mümkün olmaktadır.

En nihayetinde kişiye özel üretim aşamasının en başından en sonuna kadar birlikte olduğumuz gibi, sizler yollarda iken de birlikte olmaya devam etmekteyiz.

YUSUF GÜNDOĞDU ( Karavan Satış )
Mustafa GÜNDOĞDU ( Tiny House Satış )
Pdf İndir

  Sizin için en iyisini yapmaya daima hazırız.

  Türkiye’de Karavan üretiminin yeni imalatçılarından biri olan Gündoğdu Karavan 5 ocak 2017 tarihinden faaliyete geçmiştir. Merkezi Kartepe/Kocaeli ilçesinde olan firmamız, sürekli kendini geliştirdiği ve yeni tecrübesi ile Karavan üretimi, tamiri, bakımı, römork yapımı ve bakımı, satış sonrası desteği ile tüm Türkiye çapında siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

  Adres
  Sarımeşe Mahallesi Sapanca Yolu Cd. no 188 41255 Kartepe/Kocaeli
  Telefon
  +90 (533) 634 00 53
  E mail
  info@gundogdukaravan.com

  Cart