GÜNDOĞDU GROUP

SİZİN İÇİN EN İYİSİNİ YAPMAYA DAİMA HAZIRIZ!

Türkiye’de Karavan üretiminin yenilikçi imalatçılarından biri olan Gündoğdu Karavan 5 ocak 2017 tarihinden faaliyete geçmiştir.

Merkezi Kartepe Kocaeli ilçesinde olan firmamız, sürekli kendini geliştirdiği ve yenilikçi tecrübesi ile Tiny house şase üretimi, Karavan şase üretimi,tamiri, bakımı, römork yapımı ve bakımı, satış sonrası desteği ile tüm Türkiye çapında siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Evde Yokuz...

Gündoğdu Group

Firmamız Yusuf GÜNDOĞDU ve Mahmut Mustafa GÜNDOĞDU tarafından 05 Ocak 2017 tarihinde doğa tutkunlarının ihtiyaç ve isteklerine özgün projeleriyle cevap vermek amacıyla kurulmuştur. Kamp ve karavan tutkunlarının yaşamlarına ayrıcalık katarak yaşam kalitelerinin artmasını sağlamak misyonuyla çıktığımız bu yolda üretimimize çekme karavan ve moto karavan üretimi ile başladık. Yolculuğumuza 2020-2021 yılı itibariyle tiny house, karavan ve römork şasesi üretimi ile devam etmekteyiz. Bunun yanında kamp, karavan ve doğaseverlere desteğimizi yedek parça temin ve satışı ile sürdürmeye devam ediyoruz. Müşterilerimiz için tedarikçi veya üretici değil, çözüm ortağı ve standartlarını yükseltmede en büyük destekçileri olabilmeyi, ihtiyaç ve taleplerine gerekli çözüm ve destekleri sunabilmeyi hedefliyoruz. Güven ve memnuniyeti esas alarak en iyi hizmeti sunmak, gerek iş ortaklarımız gerek çalışma arkadaşlarımız gerekse siz değerli yol arkadaşlarımız için her zaman kendimizi daha ileriye taşımak ve sektörde öncelikle Türkiye’de sonrasında Dünya’da Gündoğdu Karavan’ı en üst sıralara taşımak ve bütün bu hedeflerimizi gerçekleştirirken içinde yaşadığımız dünyaya ve çevreye gereken özeni göstermeyi birincil hedef olarak görüyoruz. Merkezi Kartepe/Kocaeli ilçesinde olan firmamız, sürekli kendini geliştirmesi ve tecrübesi ile karavan ve tiny house şasesi üretimi, römork yapımı, tiny house iskeleti üretimi ve satış sonrası desteği ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Gündoğdu Group

Sertifikalarımız!

Misyonumuz

İnsanların, her türlü barınma ihtiyaçlarını karşılamak için, Güvenli, Estetik, Ekonomik, hazır ve yaşanabilir mekanlar üretmek.

Vizyonumuz

Saglam, güvenilir, estetik ,hızlı ,ekonomik yapılar sunarak güleryüzlü, samimi ve güven çerçevesinde, bilinçli ve genç kadrosuyla sektördeki öncü kuruluşlar arasında olmak.

Tamamen

Tamamen Öz Kaynaklarımızla; Türkiye’de kamp ve karavancılığı geliştirmek, bu alanlardaki kalite algısını yükseltmek ve kitlelere bu hobiyi tanıtmak en önemli vizyonumuzdur.

Politikamız

Çalışanlarımızın sürekli gelişmelerine olanak sağlayarak, müşteriye duyulan saygının, ona sunulan hizmetin kalitesiyle doğru orantılı olduğunu kabul ederek ve karlılığımızı çalışanlarımızla paylaşarak başaracağız.

Sarımeşe Mahallesi Sapanca Yolu Cd. no 188 41255 Kartepe/Kocaeli​

  Sizin için en iyisini yapmaya daima hazırız.

  Türkiye’de Karavan üretiminin yeni imalatçılarından biri olan Gündoğdu Karavan 5 ocak 2017 tarihinden faaliyete geçmiştir. Merkezi Kartepe/Kocaeli ilçesinde olan firmamız, sürekli kendini geliştirdiği ve yeni tecrübesi ile Karavan üretimi, tamiri, bakımı, römork yapımı ve bakımı, satış sonrası desteği ile tüm Türkiye çapında siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

  Adres
  Sarımeşe Mahallesi Sapanca Yolu Cd. no 188 41255 Kartepe/Kocaeli
  Telefon
  +90 (533) 634 00 53
  E mail
  info@gundogdukaravan.com

  Cart